Avengers: Wojna bez granic – Chris Evans: „Robert Downey Jr. Jest niezastąpiony jako Iron Man”

Czwarta, niezatytułowana dotychczas odsłona filmu o Avengersach, będzie z pewnością ostatnią częścią dla niektórych członków obsady. Pomimo to odtwórca roli Kapitana Ameryki nie pozostawia złudzeń, że w roli Iron Mana nikt nie jest w stanie zastąpić Roberta Downeya Juniora.

Jak wiadomo Chris Evans, Sebastian Stan i Anthony Mackie, czyli gwiazdy serii Marvela pojawiły się ostatnio na ACE Comic-Con. Nie trzeba było czekać długo na pytania na temat filmu Avengers: Wojna bez granic oraz jego kontynuacji.  Aktorzy podczas dyskusji nie podzielili się żadnymi dokładnymi informacjami na temat filmu, który prawdopodobnie może być ostatnim wspólnym dziełem niektórych z najważniejszych gwiazd całego uniwersum. Chris Evans zaczął wychwalać w tym momencie swojego konkurenta z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów

Jest wspaniałym, utalentowanym gościem – bardzo wspierającym innych oraz doświadczonym. Zawsze mogę na niego liczyć. To on zbierał do kupy cały zespół w taki sposób, że każdy czuł się mile widziany – w szczególności na planie ostatniego filmu.

Jeśli chodzi o Iron Mana, Evans nie ma wątpliwości, że nikt nie może zastąpić Downeya Juniora w roli Żelaznego Mściciela.

On jest niezastąpiony. Nikt nigdy nie będzie kolejnym Iron Manem. Nikt. To nie jest rola w stylu Supermana czy Batmana, która może mieć kilka wcieleń. Jego nikt nie może nawet tknąć.

Avengers: Wojna bez granic w kinach już w maju

Zobacz również: „Tony Stark zaniepokojony na zdjęciu z Avengers: Wojna bez granic?”

W Avengers: Wojna bez granic pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?