Advertisement
Advertisementpixel

Avengers: Wojna bez granic – Chris Evans ujawnił, że będzie Nomadem?!

Od dawna pojawiają się pogłoski, że Steve Rogers naprawdę porzucił tarczę Kapitana Ameryki i w najnowszej odsłonie Mścicieli stanie się Nomadem. Aktor Chris Evans, który odgrywa jego rolę chyba właśnie przypadkowo potwierdził nieoficjalne doniesienia. Jak mogliśmy zobaczyć na oficjalnym zwiastunie Avengers: Wojna bez granic, Steve Rogers na pewno porzuci swój dotychczasowy kostium (jeśli nie na cały film, to przynajmniej na jego część). Jeden z użytkowników Instagrama pochwalił się swoją zdobyczą z AEC Comic Con, jaką jest tarcza Kapitana Ameryki podpisana przez Sebastiana Stana (Zimowego Żołnierza) oraz właśnie Evansa.


Zobacz również: „Avengers: Wojna bez granic – Chris Evans: „Robert Downey Jr. jest niezastapiony jako Iron-Man””

Odtwórca roli Kapitana Ameryki podpisał się jako „Kapitan” oraz „Nomad”, a jego kompan jako wspomniany już „Zimowy Żołnierz”, choć dołączył również adnotację „Jestem z Nomadem”. Być może to żart gwiazd filmu z plotek, które pojawiają się w mediach. Jeśli jednak nie, to właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że w Wojnie bohaterów pojawi się nowy superbohater, który będzie walczył z siłami Thanosa.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?