Testosteron buzuje między Van Dammem a Tysonem we fragmencie Kickboxer: Retaliation

Kickboxer: Retaliation to sequel nowej wersji kultowego Kickboxera i kolejna produkcja dla fanów kina kopanego w starym stylu. W świeżo udostępnionym fragmencie produkcji jesteśmy świadkami krótkiej wymiany argumentów między dwoma myślami szkoleniowymi: Mike’a Tysona i Jean Claude’a Van Damme’a, który już nie wciela się w Kurta Sloane’a, a jego mistrza o imieniu Durand. 

https://www.youtube.com/watch?v=aSCEXk2ZYx4

W nowej odsłonie Kickboxera Kurt Sloane (teraz o prezencji Alaina Moussiego) zostaje porwany i uwięziony przez gangstera, w którego wciela się Christopher Lambert (Nieśmiertelny). Sloane zmuszony zostaje do wywalczenia wolności poprzez udział w nielegalnej walce, w której musi pokonać olbrzymiego przeciwnika (Hafþór Júlíus Björnsson, czyli Góra z Gry o Tron). Aby ujść z życiem z tego pojedynku decyduje się na trening pod okiem legendarnego mistrza Duranda (J-C. Van Damme) i kolegi z celi Briggsa (Mike Tyson).

Zobacz również: Przez twe oczy zielone…Jessica Chastain pobiła rekord w nie mruganiu oczami

kickboxer retaliation tyson vandamme well go entertainment usa photo

Reżyserem i twórcą scenariusza jest autor poprzedniej części Dimitri Logothetis. W obsadzie filmu znajdują się również piłkarz Ronaldinho, Sara Malakul Lane, Jessica Jann oraz Sam Medina.

Produkcja trafia w USA jednocześnie do kin w limitowanej dystrybucji oraz na rynek kina domowego. Premiera już 26 stycznia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/Kickboxer Retaliation

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?