Advertisement

Fantastyczne zwierzęta – akcja każdej części będzie toczyć się w innych lokalizacjach!

Akcja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć działa się w Nowym Jorku. Najnowsze Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda były kręcone w Paryżu. Reżyser filmu David Yates tym samym potwierdził, że akcja wszystkich pięciu filmów franczyzy będą dziać się w różnych miejscach na świecie, które będą wybierane przez twórcę sagii – J. K. Rowling. W rozmowie z Entertainment Weekly reżyser powiedział również o ogromnej roli autorki Harry’ego Pottera w kreowaniu i tworzeniu Fantastycznych zwierząt w taki sposób, by przypadły do gustu widowni z każdego zakątka świata.

Tak, to Jo [J. K. Rowling] wskazała nam gdzie będzie dziać się akcja kolejnej części. To naprawdę ekscytujące. To ma być międzynarodowa historia, a dzięki temu, że widownia też jest międzynarodowa, tym bardziej jest wspaniale by historię toczyć w różnych częściach globu.

Lokalizacja kolejnej części nie została jeszcze ujawniona, ale mówi się, że akcja trzeciej odsłony serii będzie się rozgrywać u naszego sąsiada, a dokładniej w Niemczech. Więzienie, które Grindewald wybudował, by przetrzymywać tam swoich wrogów nosi w końcu nazwę Nurmengardu – jest to prawdopodne odwołanie do Norymbergi.

Miejsce akcji Fantastycznych zwierząt będzie inna w każdej odsłonie filmu
Zobacz również: „Nowe spojrzenie na Dumbledore’a oraz Grindelwalda z filmu Fantastyczne zwierzęta 2!”

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda zadebiutują w polskich kinach 16 listopada 2018 roku. W filmie reżyserowanym przez Davida Yatesa wystąpią Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Johnny Depp, Ezra Miller, Jude Law, Zoë Kravitz, Callum Turner, David Sakurai, Claudia Kim, Brontis Jodorowsky, Wolf Roth, Victoria Yeates, Derek Riddell, Poppy Corby-Tuech oraz Cornell S. John.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?