Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile – Zac Efron seryjnym mordercą na pierwszym zdjęciu z planu filmu!

Zac Efron (trylogia High School Musical) opublikował pierwsze zdjęcie przedstawiającego jego samego w roli seryjnego mordercy, Teda Bundy’ego z nadchodzącego wielkimi krokami filmu zatytułowanego Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile. Aktor podzielił się z fanami poniższą fotką za pośrednictwem własnego konta na portalu społecznościowym Twitter.com. Produkcją wspomnianego projektu zajmują się wytwórnie Voltage Pictures i Cota Films, a jego reżyserii podjął się Joe Berlinger (Metallica: Some Kind of Monster). Scenariusz, który zdobył nagrodę Nicholl Fellowship, jak również znalazł się na popularnej Czarnej Liście, dostarczył Michael Werwie. Oficjalna produkcja nowego filmu z Efronem rusza dzisiaj.

DTxGHY8W0AA u0n

Zobacz również: Czwarta władza – nowy film Spielberga zakazany w Libanie

Historia zostanie przedstawiona z perspektywy Elizabeth Kloepfer, wieloletniej dziewczyny Bundy’ego. Kobieta przez długi czas podważała wszystkie oskarżenie skierowane w stronę jej ukochanego, lecz ostatecznie zdecydowała się sama na niego donieść policji. Dopiero gdy nieuchronnie zbliżał się czas egzekucji Bundy’ego, przestępca zaczął się dzielić ze światem oraz kochanką szczegółami na temat swoich makabrycznych zbrodni. Wtedy na światło dziennie wyszły wszystkie haniebne i karygodne czyny pozbawionego skrupułów mordercy.

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile zostanie wyprodukowane przez Nicholasa Chartiera i Arę Keshishian dla Voltage oraz Michaela Costigana dla Cota Films. Ponadto firma Efrona, Ninjas Runnin także weźmie udział w realizacji omawianego projektu, razem z Michaelem Simkinem i Jasonem Barretem. Werwie, Jonathan Deckter i Stephen Gates z Ellipsis Entertainment Group, jak również Brad Kaplan z Primary Wave Entertainment zajmą się produkcją wykonawczą.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Niko Tavernise; Twentieth Century Fox Film Corporation; Kadr z filmu Król rozrywki

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?