Advertisement

Ben Affleck otrzymał wcześniej propozycję wyreżyserowania Flashpoint?

Jeszcze wczoraj Variety ogłosiło, że nowymi reżyserami Flashpoint zostali znani ze Spider-Man: Homecoming John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Jednakże wspomniane zostało także, że studio Warner Bros. podeszło z tą propozycją najpierw do Bena Afflecka.

Od tego czasu – a jakże! – wpłynęło nieco kolidujących ze sobą doniesień. Steve Weintraub z Collider na przykład mówił, że nigdy do czegoś takiego nie doszło. Sprawca całego zamieszania, czyli Justin Kroll z Variety, zdążył już lekko zaktualizować swe wieści:


Jedno trzeba wszak Krollowi przyznać: sama sprawa nie ma w tej chwili wielkiego znaczenia, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że twórcy zostali już wytypowanii. Jednak dość ciekawym wydaje się, że jeśli faktycznie niedawno prowadzona była rozmowa z Affleckiem, to duet z Homecoming nie był pierwszym wyborem WB.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?