Advertisement

John Wick 3 – potwierdzono obsadę i datę rozpoczęcia zdjęć

Powołując się na program The Hashtag Show, poznaliśmy nowe informacje dotyczące filmu John Wick 3. Według nich Chad Stahelski, który był współreżyserem Johna Wicka i samodzielnym reżyserem Johna Wicka 2, w przypadku części trzeciej ma pełnić rolę reżysera wspierającego produkcję. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się już 1 marca w Nowym Jorku, a następnie przenieść się prawdopodobnie na tereny Hiszpanii i Rosji. Prawdopodobnym jest, że część trzecia rozpocznie się w tym samym miejscu, w którym zakończyła część druga.

PicsArt 01 18 09.08.59

Zobacz również: Twórca Johna Wicka przygotuje serial o Hitmanie!

W filmie John Wick 3 na ekrany kin prócz Keanu Reevesa mają powrócić Laurence Fishburne, Common i Ruby Rose. Nowym nabytkiem jest Hiroyuki Sanada, który zagra jednego z antagonistów. Będzie to kolejne po 47 Ronin spotkanie aktora z Keanu Reevesem. Wytwórnia poszukuje też aktorki w wieku od 20 do ok 40 lat, która miałaby stanąć do akcji ramię w ramię z Wickiem. Według pogłosek główna gwiazda produkcji chciałaby w niej ujrzeć Tildę Swinton, jednak aktorka raczej nie jest zainteresowana taką rolą. Być może aktorka zostanie zaangażowana do innej roli.

John Wick 3, roboczo zatytułowany Alpha Cop, zagości na ekranach kin 17 maja 2019 roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?