• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Do premiery najnowszej części Avengers, zostało niespełna cztery miesiące, jednak ostatnio ponownie głos zabrał Chris Hemsworth wcielający się w postać Thora Odinsona.

Popualrny aktor wystąpił bowiem w programie rozrywkowym The Tonight Show starring Jimmy Fallon, w którym potwierdził nieogłoszoną oficjalnie obsadę do Wojny bez granic

Gdy Fallon zaczął wymieniać nazwiska aktorów, którzy mieliby pojawić się w Wojnie bez granic, takich jak Robert Downey Jr., Chris Evans, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt czy Benicio Del Toro - Hemsworth potwierdził, dodając: "i inni". Materiał poniżej:

Większość podanych przez Fallona (i potwierdzona przez Hemswortha) nazwisk nie wnosi na ogół niczego nowego, bo trzecia część Avengers została już nakręcona, a na oficjalnym zwiastunie mogliśmy zobaczyć niemalże wszystkich aktorów, których wymienił Jimmy Fallon. Natomiast jedynym nazwiskiem na liście, które może zaskakiwać jest Benicio Del Toro, który odgrywa postać Kolekcjonera (Tanaleera Tivana) w Marvel Cinematic Universe, i który w oficjalnym zwiastunie Wojny bez granic się nie pojawia...

Zobacz też: Chris Hemsworth mówi o swoim kontrakcie z Marvel Studios

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Marcin Kocój

Marcin Kocój

O mnie:

W kręgu zainteresowań kino akcji, science-fiction, czasem dobry western lub thriller. Oprócz tego fan dobrego rockowego grania, w tym Metalliki i Iron Maiden.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.