Liga sprawiedliwosci

Chris Hemsworth potwierdza udział Benicio Del Toro w Avengers: Wojna bez granic?

Do premiery najnowszej części Avengers, zostało niespełna cztery miesiące, jednak ostatnio ponownie głos zabrał Chris Hemsworth wcielający się w postać Thora Odinsona.

Popualrny aktor wystąpił bowiem w programie rozrywkowym The Tonight Show starring Jimmy Fallon, w którym potwierdził nieogłoszoną oficjalnie obsadę do Wojny bez granic

Gdy Fallon zaczął wymieniać nazwiska aktorów, którzy mieliby pojawić się w Wojnie bez granic, takich jak Robert Downey Jr., Chris Evans, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt czy Benicio Del Toro – Hemsworth potwierdził, dodając: „i inni”. Materiał poniżej:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8HI7PYvqxfM

Większość podanych przez Fallona (i potwierdzona przez Hemswortha) nazwisk nie wnosi na ogół niczego nowego, bo trzecia część Avengers została już nakręcona, a na oficjalnym zwiastunie mogliśmy zobaczyć niemalże wszystkich aktorów, których wymienił Jimmy Fallon. Natomiast jedynym nazwiskiem na liście, które może zaskakiwać jest Benicio Del Toro, który odgrywa postać Kolekcjonera (Tanaleera Tivana) w Marvel Cinematic Universe, i który w oficjalnym zwiastunie Wojny bez granic się nie pojawia…

Zobacz też: Chris Hemsworth mówi o swoim kontrakcie z Marvel Studios

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

W kręgu zainteresowań kino akcji, science-fiction, czasem dobry western lub thriller. Oprócz tego fan dobrego rockowego grania, w tym Metalliki i Iron Maiden.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta