Cloud One – Rachel Weisz w obsadzie filmu!

To, że Rachel Weisz dołączyła do filmu science fiction, nie powinno nikogo dziwić. Aktorka bowiem od czasu do czasu przyjmowała już podobne propozycje – wystarczy jedno spojrzenie na jej bogatą filmografie, aby się o tym przekonać. A zatem Rachel Weisz tym razem wzbogaci swoje wcześniejsze dokonania o kolejną rolę w produkcji z gatunku science fiction zatytułowanej Cloud One.

MV5BNTI0MGYxZTktOGZkZS00ZjcyLWJiMjUtOWYxN2RhNjkyNGQ3XkEyXkFqcGdeQXVyNDg2MjUxNjM. V1 SY1000 CR0014591000 AL

Zobacz również: NBC zamawia pilot spin offu Bad Boys!

Niestety obecnie niewiele wiadomo na temat fabuły omawianego projektu. Sam portal Variety określa film mianem dobrze skonstruowanego obrazu science fiction, za którego scenariusz odpowiadać będzie reżyser produkcji zatytułowanej Tamten świat samobójców, czyli Goran Dukic.

Gdybyśmy jednak mieli sobie pogdybać, to cóż takiego moglibyśmy ustalić na podstawie samego tytułu? Jakieś pomysły? To może ja zaproponuje. Być może moglibyśmy się spodziewać thrillera w klimacie serialu Czarne lustro na temat zbioru plików umieszczonych w sieci tzw. chmurze, które wpadną w niepowołane ręce? A może będzie to opowieść o mieszkańcach fikcyjnego podniebnego miasta Cloud One narzekających na zapach wydobywający się z kominów gazowych? Prawdopodobieństwo takich scenariuszy jest niezwykle małe, jednak zawsze warto pomarzyć.

Zdjęcia do Cloud One powinny ruszyć tegorocznej jesieni. Z kolei fani Weisz będą mogli niedługo oglądać swoją podopieczną na ekranach kin w żeglarskim dramacie Na głęboką wodę i obrazie zatytułowanym The Favourite.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – NICOLA DOVE; kadr z filmu Moja kuzynka Rachela

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?