Toy Story 4 – znamy scenarzystkę kontynuacji kultowej animacji!!!

Stephany Folsom została poproszona o sporządzenie scenariusza do wysoce wyczekiwanego dzieła studia Pixar, a mowa tutaj o Toy Story 4. Takie informacje podał właśnie portal Deadline. Warto tutaj dodać, że Folsom znalazła się na tak zwanej czarnej liście, wraz ze swoim tekstem sporządzonym do filmu 1969: a Space Odyssey Or: How Kubrick Learned to Stop Worrying and Land on the Moon. Ponadto twórczyni jest współodpowiedzialna za scenariusz do Thora: Ragnarok, mimo iż została usunięta z napisów końcowych przez WGA. Pierwotnie tekst do czwartej części Toy Story mieli sporządzić Rashida Jones i Will McCormack.

MV5BODZjNjIwY2MtMTJmYy00MDg2LTgwZWEtODJhNDljY2VhNGViXkEyXkFqcGdeQXVyMjk3NTUyOTc. V1

Zobacz również: Najnowszy zwiastun Tomb Raidera z Alicią Vikander już w sieci!

Toy Story 4 miało być miłosną historią Woody’ego i Bo Peep, jak również bezpośrednią kontynuacją ostatniej odsłony. Zatem akcja rozpoczęłaby się w momencie, kiedy Woody, Buzz Astral i cała reszta bohaterów znanych z animowanej sagi została przekazana małej dziewczynce o imieniu Bonnie. Obecnie to jedyne informacje o fabule widowiska, która dodatkowo ze względu na opuszczenie projektu przez Rashidę Jones i Will McCormack może ulec drastycznym zmianom. Poza tym przypominamy, że powyższa dwójka postanowiła opuścić projekt z powodu różnic artystycznych w końcowym koncepcie filmu.

Gwiazdami Toy Story 4 będą: Tim Allen, Tom Hanks, Annie Potts, Patricia Arquette i Joan Cusack. Reżyserią animacji zajmą się Josh Cooley i John Lasseter. Toy Story 4 powinno pojawić się w kinach 21 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Disney; Pixar

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?