Ant-Man and The Wasp – odtwórca głównej roli o pracy z Michelle Pfeiffer i Michaelem Douglasem!

Ant-Man and The Wasp mamy ujrzeć Michelle Pfeiffer w roli Janet Van Dyne, a tymczasem w wywiadzie udzielonym Variety, Paul Rudd opowiedział o tym, jak wyglądała współpraca z aktorką (wystąpili razem m.in. w Nigdy nie będę twoja) oraz Michaelem Douglasem występującym jako Dr. Hank Pym. Rudd określił pracę z uznaną artystką jako „przyjemność”:

Cóż, ona jest absolutnie fantastyczna i było wspaniale móc ujrzeć Michelle Pfeiffer oraz Michaela Douglasa na planie filmowym. Patrzysz i stwierdzasz: „Mój Boże”. To są legendy i uroczy ludzie, a dla mnie była to przyjemność współpracować z nimi.

Zobacz również: Ant-Man and the Wasp – nowe zdjęcie głównych bohaterów!

W sequelu ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Pym), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne – Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) – Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) – Ghost, Randall Park (Wykolejona) – Jimmy Woo.

Ponadto na stanowisku reżysera po raz drugi osadzono Peytona Reeda. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man and the Wasp sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda. 

Ant-Man and the Wasp pojawi się na ekranach polskich kin już za niecały rok, czyli 6 lipca.

Ant Man and The Wasp

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?