Fani zachwyceni pokazanymi publicznie fragmentami filmu o Hanie Solo

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery Hana Solo: Gwiezdne wojny – historie i wciąż nie widzieliśmy zwiastuna promującego widowisko. Są jednak fani, którzy mieli więcej szczęścia. Uczestnicy niemieckiej imprezy zorganizowanej przez Disneya zapoznali się już z materiałem zapowiadającym superprodukcję. 

Filmowiec Hoger Frick podzielił się na Facebooku swoimi wrażeniami związanymi z prezentacją reklamującą nowy spin-off Gwiezdnych wojen. W swoim wpisie rozpływa się nad przedstawionymi fragmentami produkcji:

Właśnie widziałem fragment (część dłuższego promocyjnego materiału wideo) Han Solo: Gwiezdne wojny – historie i muszę przyznać, że jestem zachwycony tym, jak dobrze wyglądał. (Na razie nic o samej historii.) 

Alden Ehrenreich jest niesamowity jako Han Solo, podobnie Donald Glover jako Lando. Emilia Clarke i  Woody Harrelson wyglądają świetnie i film zdecydowanie ma ducha „starych” Gwiezdnych wojen. 

Zanosi się na „fan service”, jakiego starsi miłośnicy sagi oczekiwali od Epizodu VIII. Nie mogę się doczekać oficjalnego zwiastuna. A do premiery tylko 4 miesiące!

Zobacz również: Czarna Wdowa będzie większym hitem niż Wonder Woman?

Wciąż niewiadomo, kiedy publicznie zostanie zaprezentowany zwiastun filmu o Hanie Solo. Większość fanów po jednym z tweetów Rona Howarda myślała, że będzie miało to miejsce 12 stycznia podczas emisji programu Good Morning America. Tak się jednak nie stało. Jak wskazał w swoim materiale Mike Zeroh, youtuber zajmujący się tematyką Gwiezdnych wojen,  powodem opóźnienia są niewielkie dokrętki, w które zaangażowani są odtwórcy głównych ról – Alden Ehrenreich i Donald Glover. 

Polska premiera Hana Solo: Gwiezdne wojny – historie odbędzie się 25 maja 2018 r.

Źródło:metro.co.uk/movieweb.com/ Ilustracja wprowadzenia: metro.co.uk/ LucasFilm/Disney

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?