Netflix ogłasza Bright wielkim sukcesem

W miesiąc po premierze, nowy produkt Netflixa – Bright  okazał się jednym z najchętniej wyświetlanych oryginalnych produkcji w historii platformy. Obraz w reżyserii Davida Ayera, wbrew niskim ocenom krytyków, spodobał się szerszej publiczności. Na Rotten Tomatoes od zwykłych użytkowników otrzymał, aż 86% pozytywnych ocen. 

Jak podaje portal Deadline.com w liście skierowanym do akcjonariuszy dyrektor Netflixa Reed Hastings zachwyca się wynikiem produkcji urban fantasy i planuje dodatkowe inwestycje na wysokobudżetowe widowiska, w tym sequel opisywanego Bright. Platforma zanotowała w tym kwartale 8,3 miliona nowych subskrybentów i wzrost przychodów o 33%. Po tym jak ogłoszono sukces finansowy, Hastings miał za złe dziennikarzom, którzy tak bardzo krytycznie potraktowali nową produkcję (ocena od krytyków na RT to „zgniłe” 26%) i nazwał ich „oderwanymi od rzeczywistości”. Jak widać nie zawsze musi się podobać ekspertom, to co podoba się widzom. 

BRIGHT Unit 10265 R3 2040.0

Zobacz również: The Outpost – Premiera nowego serialu fantasy od producentów Gwiezdnych wrót na kanale SCI FI

Opis filmu: W alternatywnej rzeczywistości, gdzie wśród ludzi mieszkają magiczne istoty, dwóch gliniarzy z LA zostaje wplątanych w wielką wojnę o wpływy. Ludzie, orki, elfy – wszyscy próbują żyć ze sobą w zgodzie.

Obsada filmu: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Happy Anderson, Édgar Ramírez.

Reżyserem filmu jest David Ayer, a za scenariusz odpowiedzialny był Max LandisBright na Netflixie pojawił się 22 grudnia 2017 r.

Źródło: cbr.com/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z youtube: [Bright (2017) Will Smith & Joel Edgerton talk about their experience making the movie]

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?