Advertisement

John Cena jako Duke Nukem? Rozmowy trwają!

Według portalu Variety John Cena prowadzi rozmowy z wytwórnią Paramount, na temat wcielenia się w główną rolę w filmie o bohaterze serii gier wideo, Duke’u Nukemie.

Na chwilę obecną projektem opiekuje się spółka produkcyjna Platinum Dunes, którą zarządzają Michael Bay, Andrew Form i Brad Fuller. Projekt nie posiada jeszcze ani reżysera, ani scenarzysty.

Duke Nukem po raz pierwszy na ekranach monitorów pojawił się w 1991 roku w grze studia Apogee Software, jako muskularny fan cygar, który zawsze nosi Ray-Bany i charakterystyczną fryzurę. Poza tym ratuje Ziemię przy użyciu nadludzkiej siły i nietuzinkowych umiejętności posługiwania się bronią palną. Do tej pory pojawił się w 19 grach wideo. Ostatni raz jego losami mogliśmy kierować w Duke Nukem 3D: World Tour.

PicsArt 01 23 11.53.43

John Cena to była gwiazda WWE, która postanowiła zrobić aktorską karierę. Dotychczas aktora mieliśmy okazję widzieć w takich produkcjach, jak W cywilu, 12 rund, dwóch częściach Tata kontra tata, czy animacji Ferdinand, Cena pojawi się też w spin-offie serii Transformers, Bubblebee: The Movie, który opowie nieznana historię żółtego garbusa.

Platinum Dunes odpowiadało dotychczas za takie serie, jak Noc oczyszczenia, Ouija i Wojownicze Żółwie Ninja. Ich najnowszym projektem jest horror A Quiet Place w reżyserii Johna Krasinskiego, który wejdzie do kin 6 kwietnia 2018 roku.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?