AdvertisementAvengers: Wojna bez granic – Joe Russo wyjaśnia rolę Thanosa w filmie!

Nie ma wątpliwości, że największym zagrożeniem z jakim przyjdzie się zmierzyć drużynie Mścicieli w Avengers: Wojna bez granic, będzie „Szalony Tytan” Thanos. Ostatnio na tę postać nieco więcej światła rzucił jeden z reżyserów filmu Joe Russo, który w jednym z wywiadów, zapytany o rolę Thanosa w filmie odpowiedział:

Darth Vader był wybitnym czarnym charakterem mojego dzieciństwa, my chcemy stworzyć Dartha Vadera dla nowego pokolenia […] Mamy nadzieję, że jest on [Thanos] tak ułożony, że strachem trafia w samo serce widowni, i że jednocześnie widownia wyrusza z nim w podróż. Szczerze mówiąc Avengers 3 to jego film. 

Z kolei pytany o efekty specjalne w filmie reżyser dodał:

Jest dla nas bardzo ważne, to że Thanos utrzymuje poziom fotorealizmu, który sprawia, że widzowie mu wierzą.

Russo odniósł się również do sceny, w której Thanos niszczy Księżyc pokazanej na zwiastunie filmu podczas San Diego Comic-Con:

To jedna z wielu rzeczy, które robi Thanos w tym filmie. On jest niesamowitym zagrożeniem!

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – bracia Russo opowiadają o rozwoju postaci! Nowe materiały promujące film!

https://www.youtube.com/watch?v=anrBf6e3HRY

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

W kręgu zainteresowań kino akcji, science-fiction, czasem dobry western lub thriller. Oprócz tego fan dobrego rockowego grania, w tym Metalliki i Iron Maiden.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?