Zakończono zdjęcia do aktorskiej wersji Alladyna!

Zakończono zdjęcia do aktorskiego filmu Disneya zatytułowanego Alladin w reżyserii Guy’a Ritchiego, o czym poinformowali odtwórcy ról Alladyna (Mena Massoud) i Dżasminy (Naomi Scott) za pośrednictwem swoich profili na Twitterze. Wytwónia ma również w planach stworzenie nowych wersji Dumbo, Mulan czy Króla Lwa.Zobacz również: Aladyn i Dżasmina nareszcie wybrani!

Oficjalny opis animacji z 1992 roku: W cudownym mieście Agrabahu, Aladyn – sprytny uliczny złodziejaszek i jego psotna małpka Abu walczą, by wyswobodzić piękną księżniczkę Dżasminę z rąk złego czarownika Dżafara. Całe życie Aladyna zmienia się za jednym potarciem magicznej lampy. Uwalnia z niej lubiącego wyśmienitą zabawę, zmieniającego kształty Dżina, który spełniając 3 wypowiedziane przez Aladyna życzenia, wysyła go w niesamowitą, pełną niespodzianek podróż. 

Film wyreżyseruje Guy Ritchie na podstawie scenariusza napisanego przez Johna Augusta (Duża ryba, Charlie i fabryka czekolady). Produkcja ma mieć swoją premier 24 maja 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Walt Disney Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?