The Cured – Ellen Page i uzdrowione zombie. Zobacz zwiastun filmu

W sieci zadebiutował zwiastun filmu pt. The Cured, który spróbuje ukazać wydarzenia po odkryciu lekarstwa na wirus zamieniający ludzi w zombie. Akcję filmu podkręca to, że wyleczone osoby dokładnie pamiętają co robili i kogo zabijali w czasie zarażenia. Trailer filmu znajdziecie poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?v=fSutgzDY_I4

Zobacz również: Fear the Walking Dead – Jon Bernthal otwarty na powrót do uniwersum

Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w którym przez kilka lat panował wirus zamieniający ludzi w zombie. Jakiś czas temu odkryto lekarstwo. Teraz następuje proces, w którym wyleczone osoby próbują stać się na nowo częścią społeczeństwa. Wśród nich jest Senan, młody mężczyzna, którego dręczą przerażające czyny, których się dopuścił pod wpływem wirusa. Mężczyzna wprowadza się do swojej bratowej, próbując rozpocząć życie na nowo. Niestety niektórzy nie są w stanie wybaczyć tego co zrobił.

Obsada: Ellen Page, Sam Keeley, Tom Vaughan-Lawlor, Paula Malcomson. Za kamerą stanął David Freyne.

Źródło: slashfilm.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?