Hans Zimmer z X-Menami! Kompozytor stworzy muzykę do Dark Phoenix!

Evan Peters znany fanom filmów o X-Menach z roli Quicksilvera zdradził w najnowszym wywiadzie, że muzykę do filmu X-Men: Dark Phoenix skomponuje sam Hans Zimmer! Chociaż z wypowiedzi kompozytora można było w ostatnim czasie wysnuć wnioski, że po stworzeniu ścieżki dźwiękowej do Batman v Superman Zimmer nie będzie komponował już muzyki do filmów o superbohaterach ten pozytywnie nas zaskoczył. X-Men: Dark Phoenix będzie pierwszym filmem bazującym na komiksach Marvela, do którego produkcji dołoży się niemiecki muzyk.

Znalezione obrazy dla zapytania dark phoenix

Zobacz również: X-Men: Dark Phoenix ma skupić się na kobiecej części mutantów

Opis fabuły: Akcja filmu rozgrywać się będzie dziesięć lat po wydarzeniach z X-Men: Apokalipsa, gdzie X-Meni traktowani są jako narodowi bohaterowie. Sam Charles Xavier znajdzie się nawet na okładce magazynu TIME, a także zacznie wysyłać swoją drużynę na coraz to niebezpieczniejsze misje. Jedno z zadań rozgrywające się w kosmosie nie przebiega jednak zgodnie z planem, czego skutkiem będzie przebudzenie się The Phoenix Force u Jean Grey.

Obsada filmu: James McAvoy (Professor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Sophie Turner (Jean Grey) oraz Evan Peters (Quicksilver). Jakiś czas temu dołączył także Lamar Johnson w tajemniczej roli. Ponadto ujrzymy również mutanta imieniem Dazzler.

Reżyserem filmu jest Simon Kinberg. Przypomnijmy, że jest to czwarta odsłona filmów o X-Men, która dzieje się w przeszłości. X-Men: Dark Phoenix do kin wejdzie 2 listopada 2018 roku

Źródło: CBM / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe, EW – kolaż

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?