Advertisement

Player One pojawi się w kinach dzień wcześniej

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać filmu Stevena Spielberga, mamy naprawdę dobre wieści. Warner Bros. postanowiło odejść nieco od częstego ostatnimi czasy wypuszczania swoich wielkich hitów 30 marca (tak było z ostatnimi filmami z serii Szybcy i wściekli oraz chociażby Batman v Superman: Świt sprawiedliwości) i Player One zadebiutuje w czwartek 29 marca!

https://www.youtube.com/watch?v=GiKfJnG-qp4

Opis dystrybutora (kino): Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya. Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts, kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Obsada: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Mark Rylance, Simon Pegg, T.J. Miller, Hannah John-Kamen, Ben Mendelsohn.

Reżyserem filmu Ready Player One jest utalentowany Steven Spielberg, który razem z Donaldem De Linem, Danem Farah i Kristie Macosko Krieger został również producentem omawianego widowiska.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?