Tom Hardy i Michelle Williams na materiale z planu Venoma!

W San Francisco trwają zdjęcia do Venoma, a na Twitterze pojawił się krótki materiał wideo, na którym widać odtwórcę głównej roli Toma Hardy’ego i Michelle Williams wcielającą się w Anne Weying, czyli byłą żonę Eddiego Brocka/Venoma, na zewnątrz budynku California Bank & Trust. Co ciekawe, postać grana przez aktorkę nie będzie przedstawiona przy pomocy technologii CGI. Jeśli zaś chodzi o szczegóły dotyczące fabuły filmu to nie są one jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że głównym przeciwnikiem Venoma ma być Carnage.


Zobacz również: Spider-Man jednak pojawi się w Venomie?!

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland). U boku Toma Hardy’ego pojawią się: Riz Ahmed, Michelle Williams, Jenny Slate, Reid Scott i Scott Haze. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: MarvelSean Gallup/Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?