Dundee: The Son of a Legend Returns Home – McBride poskramia byka na oczach Hemswortha!

Pomimo iż w sieci cały czas trwa debata na temat prawdziwości omawianego filmu, według wielu kinomanów to tylko kolejny rodzaj promocji nadchodzącego wielkimi krokami Super Bowl, to mamy przyjemność zaprezentować Wam fragment tego niecodziennego dzieła. Zapraszamy serdecznie do oglądania. Produkcją projektu zajęło się Rimfire Films, firma odpowiedzialna za dwie pierwsze części serii. W jego obsadzie znajdują się Danny McBride jako Brian Dundee oraz Chris Hemsworth w roli Wally’ego Jr., czyli syna biznesowego partnera legendarnego Australijczyka. Ojca rzeczonego bohatera mogliśmy poznać już w dwóch pierwszych odsłonach serii. Wówczas wcielał się w niego John Meillon.

https://www.youtube.com/watch?v=XM8GyfxRzA8

Zobacz również: Avatar – Dileep Rao powróci jako Max w kontynuacjach przeboju!

Krokodyl Dundee powraca, a przynajmniej w pewnym sensie! On sam zaginął, lecz na scenę wkracza jedyna na świecie osoba, mogąca go odnaleźć, a jest nią wrzaskliwy, amerykański syn, o którym nikt wcześniej nie wiedział. Oto Danny McBride jako Brian Dundee. Syn prawdziwej legendy zmuszony jest poznać swoje australijskie korzenie w takcie obfitującej w przygody wyprawy po tym niebezpiecznym kraju. Jest jednak jeden szkopuł. W przeciwieństwie do swojego taty, Brian to typowy miejski dzieciak. Lecz ten fakt nie powstrzyma go przed chwyceniem za nóż ojca i wyruszeniem w nieznane.

Oryginał wydany w 1986 roku, którego gwiazdą oraz scenarzystą został Paul Hogan, okazał się przełomową komedią. Przebój zarobił 328 milionów dolarów na całym świecie. Doczekał się również dwóch sequeli. Pierwszy z nich, równie udany wydano w 1988 roku, a trzeci, stanowiący cień serii, w 2001.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Rimfire Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?