Mute – udostępniono krótką zapowiedź filmu!

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź filmu Mute w reżyserii Duncana Jonesa (Warcraft) będącego thillerem science fiction z elementami kina noir. Zobaczymy w nim m.in. Alexandra Skarsgårda (Tarzan: Legenda, War on Everyone), Paula Rudda (Ant-Man, Legenda telewizji 2: Kontynuacja), Justina Therouxa (Dziewczyna z pociągu) oraz Seyneb Saleh. Pełny zwiastun Mute ma pojawić się 30 stycznia.


Zobacz również: Mute – nowe zdjęcie z planu filmu Netflixa!

Opis filmu: Mute to dystopijny thriller, który rozgrywa się w futurystycznym Berlinie. Głównym bohaterem jest Leo (Alexander Skarsgård)niemy barman, który zmierzy się z gangsterami, aby dowiedzieć się, co się stało z jego ukochaną partnerką. Z powodu wypadku w dzieciństwie Leo stracił zdolność mówienia, a jedyną dobrą rzeczą w jego życiu jest jego piękna Naadirah (Seyneb Saleh). Kiedy dziewczyna znika bez śladu, poszukiwania Leo zabierają go głęboko w obskurne zakątki miasta.  

Thriller w reżyserii Duncana Jonesa będzie dostępny na platformie Netflix od 23 lutego 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Netflixa

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?