Dundee: The Son of a Legend Returns Home – Hugh Jackman częścią fałszywego sequela?!

Hugh Jackman jakiś czas temu ujawnił, iż również stanowi część obsady filmu Dundee: The Son of a Legend Returns Home, który coraz bardziej zaczyna przypominać naprawdę interesujący materiał promocyjny z okazji nadchodzącego Super Bowl. A tak poza tym produkcją projektu zajęło się Rimfire Films, czyli firma odpowiedzialna za dwie pierwsze części serii. W jego obsadzie znajdują się na razie Danny McBride jako Brian Dundee oraz Chris Hemsworth w roli Wally’ego Jr., a wiec syna biznesowego partnera legendarnego Australijczyka. Ojca rzeczonego bohatera mogliśmy poznać już w dwóch pierwszych odsłonach serii. Wówczas wcielał się w niego John Meillon. Niestety nie ujawniono roli Hugh Jackmana w omawianym projekcie.


 

Zobacz również: Mute – udostępniono krótką zapowiedź filmu!

Krokodyl Dundee powraca, a przynajmniej w pewnym sensie! On sam zaginął, lecz na scenę wkracza jedyna na świecie osoba, mogąca go odnaleźć, a jest nią wrzaskliwy, amerykański syn, o którym nikt wcześniej nie wiedział. Oto Danny McBride jako Brian Dundee. Syn prawdziwej legendy zmuszony jest poznać swoje australijskie korzenie w takcie obfitującej w przygody wyprawy po tym niebezpiecznym kraju. Jest jednak jeden szkopuł. W przeciwieństwie do swojego taty, Brian to typowy miejski dzieciak. Lecz ten fakt nie powstrzyma go przed chwyceniem za nóż ojca i wyruszeniem w nieznane.

Oryginał wydany w 1986 roku, którego gwiazdą oraz scenarzystą został Paul Hogan, okazał się przełomową komedią. Przebój zarobił 328 milionów dolarów na całym świecie. Doczekał się również dwóch sequeli. Pierwszy z nich, równie udany wydano w 1988 roku, a trzeci, stanowiący cień serii, w 2001.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Rimfire Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?