When We First Met – pierwszy zwiastun i plakat nowej komedii Netflixa!

Platforma Netflix opublikowała pierwszy zwiastun oraz plakat promujący jej komedię romantyczną zatytułowaną When We First Met. Produkcja pojawi się ekskluzywnie na wspomnianym serwisie streamingowym już 9 lutego 2018 roku! Rzeczone powyżej materiały znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=d2sJNee7FQ4

Zobacz również: Czarna Pantera – spot z okazji ceremonii wręczenia nagród Grammy 

Noah (Adam Devine) spędza idealny pierwszy raz z Avery (Alexandra Daddario), czyli dziewczyną wyjętą z jego najskrytszych snów, jednakże potem zostaje zdegradowany do poziomu przyjaciela. Bohater jest w szoku. Spędza kolejne trzy lata na zastanawianiu się, co poszło nie tak? Gdzie zrobił fatalny w skutkach błąd? Niespodziewanie, chłopak dostaje szansę cofnięcia się w czasie, do pamiętnej nocy, która skreśliła na zawsze przyszłość jego związku. Noah otrzymuje więc możliwość zmiany swojego losu… wielokrotnie. Czy bohater w końcu zrozumie, co zrobił nie tak?

whenposter

Wyreżyserowany przez Ariego Sandela (THE DUFF [#ta brzydka i gruba]) na podstawie scenariusza autorstwa Johna Whittingtona film When We First Met, może poszczycić się obsadą złożoną z następujących osób: Alexandra Daddario, Adam Devine, Shelley Hennig, Andrew Bachelor i Robbie Amell.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?