Unsane – nowy film Soderbergha nakręcony za pośrednictwem iPhone’a!

Wytwórnie Fingerprint Releasing i Bleecker Street opublikowały pierwszy zwiastun oraz plakat filmu zatytułowanego Unsane, który jest nowym obrazem samego, wielkiego Stevena Soderbergha. Reżyser nakręcił calutki obraz za pośrednictwem własnego iPhone’a. To nie żart. Podczas realizacji projektu nie skorzystano z żadnych tradycyjnych kamer. Wspomniane materiały prezentuję poniżej. Produkcja trafi do kin 23 marca.

https://www.youtube.com/watch?v=u7KZrt_cHH0

Zobacz również: When We First Met – pierwszy zwiastun i plakat nowej komedii Netflixa!

W Unsane młoda kobieta bezwiednie angażuje się do szpitala psychiatrycznego, gdzie musi stawić czoła swoim największym lękom. Jednakże czy są one prawdziwe, czy tylko wytworem jej bujnej wyobraźni? O tym będziecie musieli się przekonać sami podczas marcowego seansu.

W obsadzie filmu znajdują się następujące gwiazdy: zwyciężczyni Złotego Globa Claire Foy, Joshua Leonard, Jay Pharoah, Juno Temple, Aimee Mullins i Amy Irving.

10674 unsane 1sheet online payoff fin03

Produkcja jest 25. fabularnym filmem w dorobku reżyserskim Stevena Soderbergha, w którym kinomani mogą przebierać spośród takich pozycji jak: trylogia Ocean’s Eleven, Seks, kłamstwa i kasety wideo, Erin Brockovich, Contagion – Epidemia strachu, Ścigana, Magic Mike i Logan Lucky.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Fingerprint Releasing; Bleecker Street

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?