Dundee: The Son of a Legend Returns Home – nowy zwiastun prezentujący obsadę!

Do sieci trafił zwiastun prezentujący obsadę filmu Dundee: The Son of a Legend Returns Home! Już wcześniej wiedzieliśmy, że w produkcji wystąpią Danny McBride, Chris Hemsworth, a także Hugh Jackman. W nowej zapowiedzi ujawniono, że w sequelu Krokodyla Dundee pojawią się także Margot Robbie, Russell Crowe, Isla Fisher, Ruby Rose, Liam Hemsworth, Jessica Mauboy i Luke Bracey. Mimo tak doborowej obsady Dundee: The Son of a Legend Returns Home nie będzie prawdopodobnie pełnoprawnym filmem, lecz jedynie reklamą stworzoną z okazji nadchodzącego Super Bowl. Sprawdźcie zwiastun poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=E7ZTh9Rd0aA

Zobacz również: Uciekaj! – alternatywne zakończenie, czyli jak naprawdę miał wyglądać finał filmu…

Krokodyl Dundee powraca, a przynajmniej w pewnym sensie! On sam zaginął, lecz na scenę wkracza jedyna na świecie osoba, mogąca go odnaleźć, a jest nią wrzaskliwy, amerykański syn, o którym nikt wcześniej nie wiedział. Oto Danny McBride jako Brian Dundee. Syn prawdziwej legendy zmuszony jest poznać swoje australijskie korzenie w takcie obfitującej w przygody wyprawy po tym niebezpiecznym kraju. Jest jednak jeden szkopuł. W przeciwieństwie do swojego taty, Brian to typowy miejski dzieciak. Lecz ten fakt nie powstrzyma go przed chwyceniem za nóż ojca i wyruszeniem w nieznane.

W nowym Dundeem Hemsworth wcieli się w Wally’ego Juniora, czyli syna biznesowe partnera Dundeego, Waltera „Wally” Reilly’ego, granego przez Johna Meillona w pierwszych dwóch filmach. Pozostała obsada to Jackman jako Premier, Robbie jako Lil Donk, Crowe jako J.P. Steele, Fisher jako Doktor Clark, Rose jako Chief Jackson, Liam Hemsworth jako Wes Windsong, Mauboy jako Miss Thompson i Bracey jako legenda krykieta.

Oryginał wydany w 1986 roku, którego gwiazdą oraz scenarzystą został Paul Hogan, okazał się przełomową komedią. Przebój zarobił 328 milionów dolarów na całym świecie. Doczekał się również dwóch sequeli. Pierwszy z nich, równie udany wydano w 1988 roku, a trzeci, stanowiący cień serii, w 2001.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej niż powinien, od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?