AdvertisementPolak poszukiwany do zagrania Polańskiego w filmie Tarantino!

Kolejne ciekawe informacje dotyczące nowego filmu Quetina Tarantino wychodzą na jaw! Okazuje się, że jedną z kluczowych postaci w dziewiątym dziele reżysera będzie sam Roman Polański. Co więcej, Tarantino chciałby obsadzić w tej roli jednego z naszych rodzimych aktorów. Kto zatem powinien otrzymać angaż? Wiekowo wpasowuje się Dawd Ogrodnik, dla którego była by to ogromna szansa na zdobycie wielkiej sławy na rynku międzynarodowym. Wzrostowo zaś idealny wydaje się Jacek Braciak, którego warsztat aktorski również jest bardzo dobry. Nie zapomnijmy także o Tomaszu Karola… no dobra to już przestało być śmieszne. Tarantino powoli kompletuje już swoją obsadę i ostateczny werdykt poznamy pewnie niebawem jako że zdjecia do filmu mają ruszyć wiosną tego roku. 

Niezatytułowany jeszcze, dziewiąty film Tarantino ma mieć swoją premierę 9 sierpnia 2019 roku czyli w 50 rocznicę zabójstwa Sharon Tate przez sektę Charlesa Mansona. Zbrodnia ta ma być tłem dla głównego wątku rozgrywającego się na przełomie lat 60. i 70. w Los Angeles. W głónej roli zobaczymy Leonarda DiCaprio, a prawdopodobnie asystować mu będzie Rom Cruise. W roli Sharon Tate być może zobaczymy Margot Robbie i niewykluczone, że w filmie zobaczymy także etatowego współpracownika Quentina – Samuela L. Jacksona. Plotki mówią również, że Quentin chciałby zaangażować do filmu samego Ala Pacino. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów. 

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?