Zac Efron jako Ted Bundy na kolejnych zdjęciach

18 stycznia rozpoczęła się produkcja filmu Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile. Wtedy też zobaczyliśmy pierwsze zdjęcie z planu. Teraz mamy kolejne ujęcia zza kulis, w których możemy zobaczyć Zaca Efrona jako Teda Bundy’ego.

Aktor wszystkie zdjęcia umieścił na swoim koncie w serwisie Instagram:

 

Post udostępniony przez Zac Efron (@zacefron)

Historia zostanie przedstawiona z perspektywy Elizabeth Kloepfer, wieloletniej dziewczyny Bundy’ego. Kobieta przez długi czas podważała wszystkie oskarżenie skierowane w stronę jej ukochanego, lecz ostatecznie zdecydowała się sama na niego donieść policji. Dopiero gdy nieuchronnie zbliżał się czas egzekucji Bundy’ego, przestępca zaczął się dzielić ze światem oraz kochanką szczegółami na temat swoich makabrycznych zbrodni. Wtedy na światło dziennie wyszły wszystkie haniebne i karygodne czyny pozbawionego skrupułów mordercy.

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile zostanie wyprodukowane przez Nicholasa Chartiera i Arę Keshishian dla Voltage oraz Michaela Costigana dla Cota Films. Ponadto firma Efrona, Ninjas Runnin także weźmie udział w realizacji omawianego projektu, razem z Michaelem Simkinem i Jasonem Barretem. Werwie, Jonathan Deckter i Stephen Gates z Ellipsis Entertainment Group, jak również Brad Kaplan z Primary Wave Entertainment zajmą się produkcją wykonawczą.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: Bloody Disgusting / Ilustracja wprowadzenia: zdjęcie udostępnione przez Zaca Efrona na Twitterze

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?