Kobiety mafii – trzeci zwiastun oraz materiał zza kulis, w którym aktorzy zachwycają się filmem Vegi

Za około trzy tygodnie do kina trafi najnowszy film w reżyserii Patryka Vegi Kobiety Mafii. Dystrybutor zamieścił w sieci nowy zwiastun, w którym znalazła się jedna nowa scena oraz trzyminutowy materiał zza kulis produkcji.

Nowa produkcja jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy.  Kobiety mafii to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia do filmu były kręcone w Polsce, Maroku, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokaże widzom, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGFa71yAFGQ&t=0s

Zobacz również: Bołądź i Fabijański w romantycznej parodii filmów Vegi od SNL Polska

W obsadzie Kobiet mafii tytułowe główne role otrzymały Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. W gościnnych rolach w filmie występują również, m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Filip Chajzer, mistrz organizacji KSW – Karol Bedorf oraz raper Michał „Sobota” Sobolewski.

Premiera filmu już 22 lutego. A tak prezentuje się najnowszy trailer Kobiet mafii:

https://www.youtube.com/watch?v=JpWCEIIVTak&t=0s

Źródło: youtube,com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?