Anihilacja – Natalie Portman w rozszerzonym telewizyjnym spocie

Nim jeszcze przejdziemy do materiałów z Super Bowl, oto ciekawe materiały związane z filmem Alexa Garlanda (Ex Machina). Poniżej spot telewizyjny Anihilacji oraz zakulisowe komentarze m.in. Natalie Portman:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=lHG6I6Ec4yA

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=CbfnCflL4-E

Opis dystrybutora (kino): Film oparty na powieści Unicestwienie Jeffa VanderMeera. W roli głównej zobaczymy Natalie Portman, wcielającą się w postać biolożki wyekspediowanej w misję do strefy katastrofy ekologicznej. Kobieta próbuje dowiedzieć się, co stało się z jej zaginionym mężem.

Futurystyczna, o gotyckim klimacie adaptacja pierwszej części z powieściowego cyklu Southern Reach spod pióra Jeffa VanderMeera, może się poszczycić następującą obsadą: Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Tuva Novotny i Oscar Isaac. Anihilacja trafi do kin 23 lutego.

Wytwórnia Paramount Pictures i producent Scott Rudin (Ex Machina) uzyskali prawa do przeniesienia na srebrne ekrany całej trylogii. Unicestwienie zostało opublikowane w lutym 2014 roku. Kolejnymi powieściami w trylogii były – Ujarzmienie (wydana w maju tego samego roku) oraz Ukojenie (wypuszczona do drukarni we wrześniu, również tego samego roku).

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?