Han Solo. Gwiezdne wojny – historie ma również zwiastun z dubbingiem

Wczorajszy spot podczas Super Bowl otworzył puszkę Pandory był tylko przygrywką dla dzisiejszej akcji marketingowej Disneya i Lucas Filmu.  Tak jak do tej pory ludzie od promocji trzymali w szufladach wszystko, co związane było z filmem o Hanie Solo, tak dzisiaj wypuścili wszystko z całym dobrodziejstwem inwentarza. Do pierwszego zwiastuna oraz grupki plakatów dołącza teraz wyczekiwany przez wszystkich trailer z polskim dubbingiem.

https://www.youtube.com/watch?v=lv4L7amBLjM

Han Solo. Gwiezdne wojny – historie to drugi z serii gwiezdnowojennych spin-off’ów. Film przedstawi nieznane przygody uwielbianego tytułowego pilota i przemytnika. W obsadzie space opery znaleźli się: Alden Ehrenreich jako Han, Donald Glover jako Lando Calrissian, Joonas Suotamo jako Chewbacca oraz Woody Harrelson w roli mentora głównego bohatera, Tobiasa Becketta. W pozostałych rolach zobaczymy także Emilię Clarke (Qi’Ra), Thandie Newton, Paula Bettany’ego oraz Phoebe Waller-Bridge.

Zobacz również: Natalie Portman rapuje w obronie Jar Jar Binksa i prequelowej trylogii

Donald Glover Lando Han Solo movie 2018 trailer

Za reżyserię odpowiada Ron Howard, twórca m.in. Kodu Da Vinci oraz Pięknego Umysłu. W trakcie zdjęć zastąpił on na stanowisku duet Phil Lord – Christopher Miller.

Film ma trafić do polskich kin 25 maja 2018 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Han Solo. Gwiezdne wojny – historie.

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?