• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Michael Bay niedawno porzucił pracę przy kontynuacjach Transformersów, z którymi był związany od samego początku franczyzy. Jak wiadomo jego filmy ogląda się tak dobrze, bo zawierają to co najważniejsze w kinie akcji - mieszankę komedii, historię prawdziwych ludzi oraz najważniejszy składnik, czyli samą akcję, które zawsze znajdują się na pierwszym planie produkcji. Teraz The Wrap donosi, że Bay jest w trakcie rozmów z DC by stanąć za kamerą Lobo! Według portalu reżyser spotkał się już z szefostwem DC, a jego poprawki na temat wizji filmu trafiły do producentów i mają zostać uwzględnione w zmienionej wersji scenariusza. Historię od wielu lat rozwija Warner Bros., a aktualnie prace nad koncepcją filmu sprawuje scenarzysta Wonder Woman - Jason Fuchs. Od 2009 roku Warner Bros. stara się o wydanie filmu o międzygalaktycznym łowcy głów, Lobo. Pierwotnie w projekcie, który został zawieszony w 2013 roku, jego postać zagrać miał Dwayne 'The Rock' Johnson, który jak wiadomo w uniwersum DC wcieli się w Black Adama.

Michael Bay na planie Transformers: Ostatni RycerzMichael Bay na planie Transformers: Ostatni Rycerz

Zobacz również: "Anthony Hopkins nazywa Michaela Baya... geniuszem!"

W 2009 roku projekt miał wyreżyserować Guy Ritchie, a scenariusz stworzył Don Payne. Produkcja miała zacząć się w 2010 roku, Ritchie odroczył jednak prace nad filmem z powodu rozpoczęcia zdjęć do Sherlocka Holmesa. W 2012 na stołek reżyserski zatrudniono Brada Peytona, naniósł on też poprawki na wcześniejszy scenariusz Payne'a, z którego historia Lobo rysowała się następująco:

Lobo to ponad dwumetrowy, niebieskoskóry, niezniszczalny i niewiarygodnie umięśniony anty-bohater, który swoim motocyklem zjawia się na Ziemi poszukując czterech kosmicznych zbiegów, którzy sieją spustoszenie. Niebiezpieczne kreatury pomaga mu powstrzymać nastoletnia dziewczynka.

Może Michael Bay będzie miał więcej szczęścia do Lobo i film w końcu ujrzy światło dzienne. Miejmy nadzieję, że film w końcu się ukaże, bo jest to materiał na hit pokroju Transformersów.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: ultimatecomiccon.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Mateusz Kamiński

Mateusz Kamiński

O mnie:

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.