Chris Hemsworth może rozważyć powrót do roli Thora?

Kontrakty wielu aktorów znajdujących się w obsadzie Avengers: Wojna bez granic i jej niezatytułowanej jeszcze kontynuacji, powoli się kończą, co może oznaczać, że pożegnamy się z niektórymi superbohaterami. Wśród nich jest Chris Hemsworth wcielający się w Thora, który nie tak dawno wyjawił chęć przerwania kariery aktorskiej i spędzenia więcej czasu ze swoimi dziećmi. W wywiadzie dla Australia’s Sunrise, aktor przyznał jednak, że rozważyłby powrót do roli Boga Piorunów, gdyby scenariusz okazał się właściwy:

Cóż, mój kontrakt niebawem wygaśnie. Ukończyliśmy kręcenie dwóch części Avengersów. Któż wie, jak wyglądać będzie przyszłość. Wiecie, mieliśmy przeczucie, że na nowo stworzyliśmy ostatni z filmów. Był taki świeży i dający mnóstwo energii. Możemy ponownie wrócić do rozmów, w przypadku, gdyby kolejny scenariusz okazał się świetny. Na chwilę obecną, to jednak tyle.

https://www.youtube.com/watch?v=anrBf6e3HRY

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – skrypt filmu ma fałszywe sceny, aby zapobiec spoilerom

Opis: Ta niespotykana filmowa podróż po Marvel Cinematic Universe trwa już dziesięć lat. Widowisko Avengers: Wojna bez granic sprowadzi na ekrany kin ostateczny, najbardziej śmiertelny pojedynek wszechczasów. Avengers i ich superbohaterscy sprzymierzeńcy, będą musieli poświęcić wiele, aby pokonać potężnego Thanosa, zanim jego niszczycielski atak doprowadzi do zniszczenia wszechświata.

Anthony i Joe Russo odpowiadają za reżyserię filmu, którego producentem jest Kevin Feige. Za scenariusz odpowiadają Christopher Markus i Stephen McFeely. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee.

W Avengers: Wojna bez granic pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Światowa premiera Avengers: Wojna bez granic wyznaczona jest na 25 kwietnia 2018 roku!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?