Finest Kind – Jake Gyllenhaal, Ansel Elgort i Zendaya w obsadzie nowego filmu Briana Helgelanda!

Jake Gyllenhall (Tajemnica Brokeback Mountain, Wolny strzelec), Ansel Elgort (Baby Driver, Gwiazd naszych wina) i Zendaya (Spider-Man: Homecoming, Król rozrywki) zagrają w Finest Kind, czylli najnowszym filmie Briana Helgelanda. Filmowiec zajmie się zarówno scenariuszem (Tajemnice Los Angeles, Rzeka tajemnic) jak i reżyserią (42 – prawdziwa historia amerykańskiej legendy, Legend). Za produkcję filmu odpowiadać mają Gary Foster i Russ Krasnoff (Kłamstwo, Solista).

Gary Foster tak mówi o filmie:

Brian i ja już od dawna marzyliśmy o stworzeniu tego filmu. Reżyserska wizja oraz mocny scenariusz Briana, który czerpie z jego trudnej przeszłości, gdy dorastał w New Bedfrod w stanie Massachusetts, przyciągnęły gwiazdorską obsadę jak Jake, Ansel i Zendaya. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany!

Brian Helgeland

Zobacz również: Lobo – Michael Bay reżyserem nowego projektu DC?!Michael Bay reżyserem nowego projektu DC?!

Finest Kind to thriller kryminalny o dwóch braciach (Jake Gyllenhall, Ansel Elgort), którzy zawierają niebezpieczną transakcję z syndykatem przestępczych, co w konsekwencji wciąga ich do podziemia bostońskiego świata. W miarę narastania presji, nie może obejść się bez poświeceń, a więzy między braćmi oraz między ojcem i synami muszą zostać poddane próbie.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?