Wiemy, jaką rolę otrzyma Carnage w Venomie?

Od momentu opublikowania zwiastuna Venoma, wielu fanów zaczęło spekulować na temat tego, jak będzie przedstawiać się fabuła filmu oraz, jaką rolę odegra w niej Carnage. Doniesienia przekazane przez The Hashtag Show wskazują, że wspomniany symbiota będzie miał w nadchodzącej produkcji skromniejszy występ i najprawdopodobniej będzie ujrzymy go w scenie po napisach. Film zaś ma koncentrować się na Eddie’m Brocku i grupie Life Foundation. Informacja nie została jeszcze potwierdzona przez twórców, w związku z czym należy ją traktować jako pogłoskę.

Zobacz również: Tom Hardy jako nemezis Spider-Mana. Pierwszy zwiastun Venoma

https://www.youtube.com/watch?v=Wc2LT5IBUto

Venom zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleishera (Zombieland). U boku Toma Hardy’ego pojawią się: Riz Ahmed, Michelle Williams, Jenny Slate, Reid Scott i Scott Haze. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sony Entertainment

 

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?