• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Jak Wam się podobała Liga Sprawiedliwości? Poniżej znajdziecie jedną z usuniętych z filmu scen, w której możecie zobaczyć sławny, czarny strój Człowieka ze Stali. Mała rzecz, a cieszy. Szkoda, że twórcy zdecydowali się ostatecznie pozbawić widowisko tego krótkiego, lecz niewątpliwie fajnego dla wielu fanów omawianego uniwersum fragmentu.

Zobacz również: Jeff Goldblum i ośmiornicze macki w usuniętej scenie z filmu Thor: Ragnarok!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck - Batman, Henry Cavill - Superman, Amy Adams - Lois Lane, Gal Gadot - Wonder Woman, Jason Momoa - Aquaman, Ezra Miller - The Flash, Ray Fisher - Cyborg, Willem Dafoe - Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg - Lex Luthor, Jeremy Irons - Alfred Pennyworth, Diane Lane - Martha Kent, Connie Nielsen - Queen Hippolyta, J.K. Simmons - Komisarz Gordon, Ciarán Hinds - Steppenwolf, Amber Heard - Mera i Kiersey Clemons - Iris West.  

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia -  Warner Bros. Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  rafasosnowski · 9 dni temu
  Ja się bardzo rozczarowałem na Lidze Sprawiedliwości tak nudno było a mimo że wykupiłem bilet w 3D z dubbingiem to już zdecydowanie lepszy był Batman vs Superman Świt Sprawiedliwości w 3D z dubbingiem
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
   leopold · 8 dni temu
   to zaszalałeś oglądając ten film w kinie do tego z zacnym dubbingiem ja nie toleruje zabiegów zabijających wszelkie emocje, a dubbing zabija dialogi pozbawiając je oryginalnego charakteru, do tego w zasadzie ci sami aktorzy podkładają głos pod różne postacie wyjaławiając film ze wszelkich emocji w zasadzie dubbing to taka mechaniczna Ivona.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.