Nightwing – fani chcą Power Rangera w głównej roli?

W ostatnich tygodniach fani poprzez media społecznościowe dawali znać wytwórni Warner Bros., że w tytułowej roli powstającego filmu spod szyldu DC, Nightwing, chcą zobaczyć Yoshiego Sudarso, czyli m.in. niebieskiego Power Rangera z niedawno emitowanej serii TV.

Początkowo uwagę fanów aktor przykuł, gdy opublikował zdjęcie, w którym naśladuje pozę Nightwinga, stojąc obok jego wizerunku stworzonego przez artystę Bretta Bootha. Potem fani, którzy uznali, że idealnie pasuje do tej roli zaczęli umieszczać w sieci posty z hasztagiem #yoshifornightwing.

Nightwing Yoshi

Zobacz również: Nick Jonas chętnie zagrałby Nightwinga!

Szum wokół wyboru głównej roli w nowym filmie Kinowego Uniwersum DC przybrał na sile, gdy reżyser Nightwinga, Chris McKay (LEGO Batman: Film), opublikował ankietę, pytając fanów, kogo chcieliby zobaczyć w tej roli. Pozytywny odzew fanów nie znaczy oczywiście, że aktor wcieli się w postać mrocznego pomocnika Batmana, ale skoro twórcy szukają pomysłów, to może być na to cień szansy.

Yoshi Sudarso najbardziej znany jest z roli niebieskiego Power Rangera z serii Power Rangers Dino Charge, która była emitowana w latach 2015-2016. Był to już 22 sezon tej popularnej serii dla dzieci i młodzieży.

Power Rangers Dino Charge

Zobacz również: Czarna Pantera – spot z okazji znakomitych recenzji krytyków!

Nightwing, którego prawdziwe nazwisko brzmi Dick Grayson, jest najbardziej znany jako pierwszy chłopak zakładający kostium Robina w komiksach DC. Swój debiut zaliczył na kartach Detective Comics #38 w kwietniu 1940 roku. Wtedy to po morderstwie rodziców poznał Bruce’a Wayne’a, który zrobił z niego swojego podopiecznego. Odtąd razem z Batmanem walczył z przestępczością w Gotham City.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?