Advertisement

Michael Fassbender w pełnometrażowym Kung Fury!

Dwukrotnie nominowany do Oscara aktor Michael Fassbender zagra w kinowej i pełnometrażowej wersji internetowego przeboju Kung Fury, w którym pojawi się u boku samego twórcy Davida Sandberga. Kontynuacja otoczonej kultem produkcji ponownie wyjdzie pod szyldem Laser Unicorns.

Na obecny moment nie ujawniono w kogo wcieli się gwiazda serii X-Men. Dołączy on ponadto do wcześniej anonsowanego w obsadzie Davida Hasselhoffa, który powtórzy swoją rolę z filmu krótkometrażowego. Pierwsza część Kung Fury, która stanowiła hołd dla lat 80. była częściowo ufundowana przez zbiórkę na Kickstarterze oraz wyświetlano ją podczas Cannes Directors Fortnight. Zdjęcia do pełnometrażowej produkcji, która ma być sequelem, zaczną się latem.

Akcja nowej części będzie działa się w 1985 w Miami, którego pilnuje baczne oko oficera Kung Fury oraz podległy mu oddział policyjny – Thundercops. Po tragicznej śmierci jednego z funkcjonariuszy zostaje ona rozwiązana, a z cienia wychodzi tajemniczy złoczyńca, ktory zamierza dopełnić zadanie Fuhrera i zdobyć najpotężniejszą broń.

kungfury2

Zobacz również – Kung Fury 2 – pierwsza grafika koncepcyjna

David Katzenberg, Seth Grahame-Smith i Aaron Schmidt zajmą się produkcją Kung Fury pod szyldem KatzSmith Productions, które pracowało też nad filmem To. Philip Westgren z B-Reel Films i Conor McCaughan także zajmą się tą stroną filmu. Pelle Strandberg zostanie producentem wykonawczym ze strony Laser Unicorns.

Bloom zajmie się sprzedażą międzynarodową i przedstawi film potencjalnym klientom podczas Berlin Film Festival. Endeavor Content i CAA zajmą się sprzedażą na rynku amerykańskim.

Fassbender był dwukrotnie nominowany do Oscara za role w produkcjach Steve Jobs Danny’ego Boyle’a i Zniewolony. 12 Years a Slave. Hasselhoff natomiast najbardziej znany jest z roli Mitcha Buchannona w Słonecznym Patrolu i roli w serialu Nieustraszony.

Fassbendera reprezentują CAA i Troika, Hasselhoffa ICM Partners, a Sandberga WME, Voyage i pełnomocnik Alan Sacks z Frankfurt Kurnit. KatzSmith reprezentowane jest przez WME.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: radiotimes.com

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?