Liga sprawiedliwosci

Znany pies Benji dostępny na Netflixie!

Ulubiony amerykański  „mały, kudłaty pies” Benji powraca w wielkim stylu. Już teraz możesz zobaczyć zwiastun odświeżonej wersji filmu poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=126&v=UqtFvSKhKmA

Zobacz również: Martin Scorsese za sterami serialu o starożytnym Rzymie!

Opis filmu: Kudłaty Benji nawiązuję przyjaźń z dwójką kapryśnych dzieciaków z Nowego Orleanu. Kiedy zbliża się niebezpieczeństwo i dzieci zostają porwane przez złodziei,  czworonogi Benji i jego niechlujny pomocnik przybywają na ratunek.

Film został wyreżyserowany i wyprodukowany przez Brandon Camp (Love Happens), którego ojciec Joe Camp stworzył oryginalną wersję filmu. Brandon był także autorem scenariusza. Producentem pomocniczym był Jason Blum (Get Out, Paranormal Activity).

Obsada: Kiele Sanchez (Lost, The Glades), Gabriel Bateman (Stalker) i Darby Camp (Big Little Lies).

Oryginalna wersja filmu familijnego z 1974 r. była ogromnym zaskoczeniem na całym świecie, gdzie obraz zarobił 45 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 500 000 dolarów. Sukces ten sprawił, że powstały kolejne trzy części z psem w roli głównej. 

Nowe przygody przyjaznego psa można będzie zobaczyć na platformie Netflix od 16 marca 2018 r.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube [Benji | Official Trailer [HD] | Netflix]

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną" (Will Smith). Reżyser? Raczej nie Wajda...(: Kiepski kucharz i utalentowany śpioch. Uzależnienia: pierogi. Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta