Liga sprawiedliwosci

Avengers: Wojna bez granic – Nowe spojrzenie na członka Czarnego Zakonu!

Choć pierwsze większe materiały związane z trzecią częścią Avengers już wyszły, dotychczasowe informacje dotyczące osobistej gwardii Szalonego Tytana Thanosa są, delikatnie mówiąc, oszczędne. Mamy pewne wyobrażenie o tym, jak członkowie Czarnego Zakonu będą wyglądać w zasadzie jedynie dzięki figurkom czy promocyjnym grafikom. Jedna z nich wyszła właśnie na Reddicie i przedstawia Proximę Midnight wraz z Nomadem i Spider-Manem:

New Infinity War Promo art with a new look at Proxima Midnight and Nomad from r/marvelstudios


Mimo że Thor używał dotychczas wielu różnych broni, ale to, że teraz będzie posługiwał się właśnie rodzajem młota z toporem jednocześnie wydaje się być najbardziej logiczne ze względu nawet na jego przydomek. W końcu jest Bogiem Młotów, a jego atrybutem od zawsze był właśnie młot. Z pewnością więc Thor w swych rękach będzie dzierżył jakąś broń, ale biorąc pod uwagę, że młot znajdujący się na zabawce ma drewniany trzonek i jest obwiązany pewnego rodzaju korzeniem, możemy przypuszczać, że zbudować tę broń pomoże mu Groot i Rocket ze Strażników Galaktyki! W końcu to oni spotykają się w końcówce wspomnianego już trailera. By się dowiedzieć jak jest naprawdę pozostaje nam czekać do 26 kwietnia, bo wtedy właśnie odbędzie się polska premiera produkcji.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Źródło: reddit.com/ Ilustracja wprowadzenia: disney.wikia.com

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta