• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała nowy materiał zza kulis obrazu zatytułowanego Czerwona jaskółka. Projekt ten to pełen akcji thriller ze zwyciężczynią Nagrody Akademii Filmowej, Jennifer Lawrence w roli głównej. W udostępnionym poniżej materiale zatytułowanym Meet Dominika, rzeczona aktorka podaje widzom kilka istotnych szczegółów na temat odgrywanej przez nią postaci, będącej rosyjskim superszpiegiem. Zapraszamy serdecznie do oglądania!

Zobacz również: Ciche miejsce - zobacz zwiastun horroru Emily Blunt i Johna Krasinskiego

Oficjalny opis dystrybutora (kino): Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

W obsadzie Czerwonej jaskółki znajdują się następujące gwiazdy: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker i Jeremy Irons.

Reżyserem widowiska jest Francis Lawrence, twórca odpowiedzialny za trzy ostatnie części kultowych Igrzysk śmierci. Scenariuszem zajął się natomiast Justin Haythe. Tekst został sporządzony w oparciu o książkę spod pióra Jasona Matthewsa.

W polskich kinach Czerwona jaskółka pojawi się w przyszłym roku, a dokładniej rzecz ujmując, 2 marca.

 Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.