Liga sprawiedliwosci

Anihilacja – kobiety górą w najnowszym materiale zza kulis filmu!

Główną rolę w nowym thrillerze akcji z elementami science fiction pt. Anihilacja grają kobiety. W związku z tym, wytwórnia Paramount Pictures opublikowała niedawno materiał poświęcony wspomnianym przed chwilą paniom. Aktorki wypowiadają się na temat znaczenia posiadania zdominowanej przez kobiety ekipy w filmie o tak ogromnym budżecie, którym może pochwalić się niewątpliwie Anihilacja. Oglądając poniższy materiał zza kulis przekonacie się, co każda z nich stwierdziła o byciu częścią tak ważnego przedsięwzięcia dla popkultury. Warto tutaj wspomnieć, że produkcja to kontynuacja wyreżyserowanego przez Alexa Garlanda w 2015 roku przeboju Ex Machina

https://www.youtube.com/watch?v=Xuo2yUcfxLg

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – Nowe spojrzenie na członka Czarnego Zakonu!

Opis dystrybutora (kino): Film oparty na powieści Unicestwienie Jeffa VanderMeera. W roli głównej zobaczymy Natalie Portman, wcielającą się w postać biolożki wyekspediowanej w misję do strefy katastrofy ekologicznej. Kobieta próbuje dowiedzieć się, co stało się z jej zaginionym mężem.

Futurystyczna, o gotyckim klimacie adaptacja pierwszej części z powieściowego cyklu Southern Reach spod pióra Jeffa VanderMeera, może się poszczycić następującą obsadą: Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Tuva Novotny i Oscar Isaac. Anihilacja trafi do kin 23 lutego.

Wytwórnia Paramount Pictures i producent Scott Rudin (Ex Machina) uzyskali prawa do przeniesienia na srebrne ekrany całej trylogii. Unicestwienie zostało opublikowane w lutym 2014 roku. Kolejnymi powieściami w trylogii były – Ujarzmienie (wydana w maju tego samego roku) oraz Ukojenie (wypuszczona do drukarni we wrześniu, również tego samego roku).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures; Skydance

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta