• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Wygląda na to, że są spore szanse na to, iż wkrótce będziemy mogli wstępnie ocenić zapowiedzianą na końcówkę tego roku superprodukcję ze stajni DC. Na Instagramie bowiem kompozytor produkcji, Carlos Villalobos, zamieścił dość sugetywny wpis na Instagramie:

 

Trailer scoring heaven today #composer #studio #aquaman #oldfriends

Post udostępniony przez Carlos Villalobos Jr (@cvmusic)

Zapowiada się, że samotnik Arthur Curry będzie musiał wyjść ze swojej strefy komfortu, aby stanąć pomiędzy ludźmi znad i spod powierzchni wody. Z rozmów z aktorem wcielającym się w Aquamana wynika, że ten film, w przeciwieństwie do większości filmów o superbohaterach, nie będzie opierał się jedynie na supermocach i spektakularnych bitwach. Będzie on znacznie bardziej dotykał spraw bliższych dla nas niż najazdy kosmitów czy ataki mutantów.

W filmie wystąpią: Jason Momoa (Aquaman/Arthur Curry), Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Temuera Morrison (Tom Curry), Dolph Lundgren (Nereus), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Patrick Wilson (Orm/Ocean Master), Nicole Kidman (Atlanna), Ludi Lin (Murk), Otis Jai Dhanji (młody Arthur Curry). Aquaman trafi do kin 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.