Liga sprawiedliwosci

Pierwszy zwiastun Aquamana już niedługo?

Wygląda na to, że są spore szanse na to, iż wkrótce będziemy mogli wstępnie ocenić zapowiedzianą na końcówkę tego roku superprodukcję ze stajni DC. Na Instagramie bowiem kompozytor produkcji, Carlos Villalobos, zamieścił dość sugetywny wpis na Instagramie:

 

Trailer scoring heaven today #composer #studio #aquaman #oldfriends

Post udostępniony przez Carlos Villalobos Jr (@cvmusic)


Zapowiada się, że samotnik Arthur Curry będzie musiał wyjść ze swojej strefy komfortu, aby stanąć pomiędzy ludźmi znad i spod powierzchni wody. Z rozmów z aktorem wcielającym się w Aquamana wynika, że ten film, w przeciwieństwie do większości filmów o superbohaterach, nie będzie opierał się jedynie na supermocach i spektakularnych bitwach. Będzie on znacznie bardziej dotykał spraw bliższych dla nas niż najazdy kosmitów czy ataki mutantów.

W filmie wystąpią: Jason Momoa (Aquaman/Arthur Curry), Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Temuera Morrison (Tom Curry), Dolph Lundgren (Nereus), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Patrick Wilson (Orm/Ocean Master), Nicole Kidman (Atlanna), Ludi Lin (Murk), Otis Jai Dhanji (młody Arthur Curry). Aquaman trafi do kin 21 grudnia 2018 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta