Liga sprawiedliwosci

Bliźnięta – plakat promujący nowy, tajemniczy thriller!

Wytwórnia NEON (Ingrid wyrusza na zachód, Monstrum) za pośrednictwem portalu ComingSoon.net udostępniła ekskluzywny plakat promujący tajemniczy thriller zatytułowany Bliźnięta. W głównych rolach występują: Lola Kirke, Zoë Kravitz, Nelson Franklin, Greta Lee, James Ransone i John Cho. Sprawdźcie grafikę promującą film Bliźnięta poniżej.

gem

Zobacz również: Znany pies Benji dostępny na Netflixie!

Reżyserem oraz scenarzystą filmu jest Aaron Katz. W Bliźniętach haniebna zbrodnia wystawia na sprawdzian złożoną relację pomiędzy upartą, osobistą asystentką i jej szefem – hollywoodzką gwiazdą. Gdy pracownicy udaje się rozwikłać pewną zagadkę, musi skonfrontować się z własnym rozumieniem przyjaźni, zaufania oraz celebryty.

Opis festiwalowy filmu: Heather (Zoë Kravitz) jest wprawdzie popularną aktorką, ale zdążyła już narazić się wielu ludziom. Producenci, reżyserzy, a nawet dziennikarze tabloidów są zmęczeni jej zachciankami i huśtawkami nastrojów, wszyscy życzą jej jak najgorzej. Wszyscy z wyjątkiem Jill, oddanej przyjaciółki i asystentki, która każdego dnia bez słowa sprzeciwu wykonuje za nią czarną robotę. Do momentu gdy nieoczekiwane wydarzenie zmusza ją do postawienia siebie na pierwszym miejscu.

Światowa premiera Bliźniąt odbyła się podczas zeszłorocznego Festiwalu Filmowego SXSW. Produkcja byłą również otwarciem pierwszej nocy BAMcinemaFest 2017. Wytwórnia NEON wypuści omawiany film do amerykańskich, a dokładniej rzecz ujmując, nowojorskich kin już 30 marca.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – NEON 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta