Nowy film z X- Men autorstwa Tima Millera i Bendisa!

Światem komiksowym jakiś czas temu wstrząsnął fakt o przejściu Briana Michaela Bendisa z Marvela do konkurencyjnego DC Comics. Jak się jednak okazuje scenarzysta Ultimate Spider- Man nie zerwał z Domem Pomysłów całkowicie. Wraz z Timem Millerem, odpowiadającym za reżyserię Deadpoola zajmie się produkcją poświęconą Kitty Pryde. Bohaterka ta pojawiła się już w filmach X-Men: Przeszłość, która nadejdzie i X-Men: Ostatni bastion, gdzie jej rolę odegrała Ellen Page. Wspólne dzieło zatytułowane jest 143, co nawiązuje do zeszytu serii Uncanny X- Men o tym numerze, w którym Kitty odegrała znaczącą rolę. Kitty Pryde od tego czasu cieszy się ogromną popularnością. Wystarczy nadmienić, iż w czasie jej pierwszych występów dostawała od fanów „listy miłosne”, a dziś jest jedną z czołowych X- Men, obok takich postaci jak Wolverine.

Kitty Pryde

Mający ogromne doświadczenie z bohaterami Marvela Bendis zajmie się scenariuszem, z kolei Tim Miller zasiądzie na fotelu reżyserskim. Wybór tego duetu jest perfekcyjny. BMB to utytułowany twórca i człowiek, który wprowadził Marvela w nowe tysiąclecie. Tim Miller z kolei filmem z udziałem Pyskatego Najemnika zarobił w 783 miliony dolarów, czyniąc z niego najbardziej dochodową produkcję spod szyldu X- Men.

Źródło: cbr.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz, gitarzysta, miłośnik sztuki wszelakiej. Za autorytety stawiający sobie Alana Moore'a, Jimmy'ego Page'a i Julesa Verne. Osobnika tego można spotkać starówkach miast Rzeczypospolitej, które traktuje jak wehikuł czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?