the old guard background Advertisement

Nie zobaczymy zwiastuna Aquamana w najbliższym czasie!

Podczas gdy Aquaman ma się pojawić już pod koniec tego roku, jego reżyser James Wan zaprzecza informacjom, że w najbliższym czasie ukaże się zwiastun produkcji. Uniwersum DC jest „rozdarte” po porażce Ligi Sprawiedliwości, ale też ogromnym sukcesie Wonder Woman. Trudno jest zgadnąć czego możemy spodziewać się bo zbliżającym się kolejnym projekcie Warner Bros., czyli Aquamanie. Trailer o którym plotkowano miał pojawić się już za niedługo i mógł zdradzić fanom superbohaterskich filmów co nieco na temat kierunku obranego przez australijskiego reżysera. Jason Momoa w roli Arthura Curryego/Aquamana zadebiutował w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera, a jego postać i poczucie humoru z pewnością przypadło widzom do gustu. Czy tak będzie w przypadku jego solowego filmu? Nie wiadomo jak długo pozostanie nam czekać na jakikolwiek spot promocyjny czy choćby teaser filmu. Jeszcze dwa dni temu pojawiła się informacja na jednym z social mediów, a którą przekazał rzekomy twórca muzyki do zwiastuna, Carlos Villalobos, jakoby premiera trailera była już kwestią czasu. Po krótkim czasie post jednak zniknął, a Jason Momoa News spytało reżysera Jamesa Wana jaki jest status zwiastuna. Twórca odpowiedział tez dlaczego zniknął post kompozytora

Ponieważ on nie ma nic wspólnego z naszym zwiastunem. Nie wiem nawet kim jest ten koleś.

O fabule Aquamana wiemy na razie tyle co nic. Jeśli mowa o obsadzie, to na razie potwierdzono, że na ekranach zobaczymy oprócz odtwórcy roli Aquamana m.in. Nicole Kidman, Patricka Wilsona czy Willema Dafoe.

Aquaman

Zobacz również: „Liga Sprawiedliwości – Aquaman pozbawiony trójzęba? Aktor wyjaśnia sprawę!”

James Wan jest najbardziej znany jako twórca horrorów, m.in. Piły czy Obecności. Miejmy nadzieję, że jego doświadczenie w reżyserowaniu dobrze odbieranych przed widownię horrorów tak samo dobrze wpłynie na film o Aquamanie. W końcu wielu widzów Ligi Sprawiedliwości było zdania, że najlepszą postacią filmu była właśnie postać odgrywana przez Momoę. Oceaniczne wody z pewnością staną się bardziej przejrzyste, gdy zostanie przedstawiony pierwszy zwiastun, którego pojawienie staje się bardziej prawdopodobne po premierze najnowszego filmu Warner Bros., Ready Player One pod koniec marca. Wytwórnia w końcu ma nadzieję na sukces kasowy i artystyczny swojego dzieła, w które wpompuje dużą ilość gotówki i tworzy ogromną presję, by film wypadł świetnie w światowym box office.

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?