Tomb Raider – posłuchaj piosenki ze ścieżki dźwiękowej filmu

Tomb Raider, adaptacja popularnej gry wideo, na polskich ekranach zadebiutuje 6 kwietnia 2018 roku. W główną bohaterkę Larę Croft wcieli się Alicia Vikander. Pozostały niecałe dwa miesiące do premiery, ale w międzyczasie możemy przesłuchać piosenki, która znajdzie się w albumie muzycznym do tego filmu. Run for Your Life to utwór amerykańskiej wokalistki Kristine Meredith Flaherty (pseudonim artystyczny K.Flay). Włącz go w linku poniżej i posłuchaj!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=suEeS2v334I

Zobacz również: Tomb Raider – nowe plakaty promujące adaptację gry wideo!

Opis fabuły filmu: Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Źródło: heroichhollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: Wallpaper

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?