Halloween – Jamie Lee Curtis skończyła zdjęcia na planie produkcji!

Parę tygodni temu Jamie Lee Curtis powróciła do roli, którą rozpoczęła swoją aktorską karierę, ukazując tym samym zdjęcie z pierwszego dnia na planie nowej odsłony Halloween. Dzisiaj z kolei za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram ujawniła, że niedługo będzie opuszczać Charleston w stanie Południowa Kalifornia, co oznacza, iż skończyła właśnie prace nad wspomnianym powyżej obrazem.


 

Zobacz również: Tomb Raider – posłuchaj piosenki ze ścieżki dźwiękowej filmu

Fani powinni pamiętać, że jednym z głównych założeń ideologii Blumhouse Productions jest sprawienie, by ich filmy były szybkie i tanie, dzięki czemu udało im się tak dobrze rozwinąć działalność. Zważywszy więc na powyższe, krótki pobyt aktorki na planie powstającego obrazu nie powinien budzić w Was zmartwień, co do wagi jej roli. Ponadto Curtis udostępniła również zdjęcie swojej bohaterki. Znajdziecie je poniżej.


 

W nowej odsłonie Halloween Curtis powróci jako ikoniczna Laurie Strode, która stoczy swój finalny pojedynek z Michaelem Myersem, czyli zamaskowanym zabójcą prześladującą bohaterkę od czasu jej spektakularnej ucieczki, mającej miejsce, gdzieś cztery dekady temu. Judy Greer wcieli się w Karen Strode, córkę rzeczonej powyżej postaci. Andi Matichak natomiast odegra Allyson, wnuczkę kultowej Laurie Strode.

Wprawdzie bohaterka odgrywana przez Curtis została permanentnie zabita w Halloween: Powrót, który ujrzał światło dzienne w 2002 roku, jednakże realizowana część zwyczajnie pominie wiele ostatnich sequeli, pragnąc opowiedzieć zupełnie nową, alternatywną historię. Aktorka pojawiła się w czterech odsłonach serii Halloween. Były nimi: oryginalny film z 1978 roku, jego kontynuacja wydana w 1981 roku, Halloween – 20 lat później z 1998 roku oraz rzeczony wcześniej Powrót.

Konsultantem oraz producentem wykonawczym filmu został John Carpenter, który połączył siły z Jasonem Blumem. Zainspirowani historią wymyśloną przez mistrza grozy, David Gordon Green i Danny McBride stworzyli własną opowieść, będącą zupełnie nową ścieżką, mającą miejsce po wydarzeniach znanych z oryginalnego filmu. Warto tutaj dodać, ze pierwszy z rzeczonych przed chwilą panów zajmie się też reżyserią obrazu grozy. Trupy będą się ścielić gęsto 19 października 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Instagram; Jamie Lee Curtis

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?